Zlínský krajský svaz házené

.
Matěj Přikryl
Mateřský klub Tatran Litovel
Rok narození 1999
Typ licence Licence C
Platnost licence 8.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
7.12. 16:00 AF064 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel B 29 : 27
2.liga starší dorostenci V
7.3. 14:00 AI108 Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966 19 : 37
29.2. 15:00 AI100 TJ Holešov - Žeravice 25 : 28
7.12. 14:00 AI074 Žeravice - TJ Cement Hranice 21 : 28
22.9. 10:30 AI007 TJ Holešov - Nové Bránice 24 : 36
2.liga mladší dorostenci - SM
28.2. 18:30 ALB074 Zlín - Kopřivnice 22 : 25
13.10. 15:00 ALB024 TJ Sokol Horka n.M. - TJ Cement Hranice 20 : 37
Žákovská liga starších žáků
8.12. 15:25 AO038 Polanka - Dukla B 20 : 17
8.12. 14:30 AO037 TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek 13 : 27
8.12. 12:40 AO035 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla B 23 : 16
8.12. 09:55 AO032 Polanka - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 18
8.12. 09:00 AO031 HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel 15 : 14
2.liga ženy - východ
17.11. 15:30 AT042 Házená Velká Bystřice - SK Žeravice 37 : 23
3.11. 16:00 AT031 SK Žeravice - Sokol V. Meziříčí 14 : 25
2.liga mladší dorostenky - východ
1.3. 14:00 AVB089 SK Žeravice - Sokol Měnín 39 : 6
29.2. 13:00 AVB090 TJ Holešov - 1.SC Bohumín 24 : 34
1.12. 18:00 AVB059 SK Žeravice - Sokol Hrabůvka 37 : 25
5.10. 13:00 AVB014 TJ Holešov - Sokol Měnín 22 : 15
Jihomoravská liga st. žáků
7.3. 12:00 LF084 Sokolnice - Ivančice 16 : 35
Jihomoravská liga ml. žáků
7.3. 10:30 LH084 Sokolnice - Ivančice 12 : 25
Starší žáci II
3.11. 14:00 OA027 SK Žeravice - HBC Olomouc 1966 B 21 : 30
13.10. 13:00 OA017 Sokol Horka n.M. - HBC Olomouc 1966 B 21 : 42
28.9. 09:00 OA012 HBC Olomouc 1966 B - SK Žeravice 23 : 16
Mladší žáci II
20.10. 15:00 OB017 TJ Cement Hranice - Sokol Horka n.M. 8 : 21
20.10. 13:30 OB018 Sokol Horka n.M. - TJ Senice na Hané 25 : 13
20.10. 12:00 OB019 TJ Cement Hranice - TJ Senice na Hané 12 : 20
12.10. 17:00 OB015 Házená Uničov - SK Žeravice 13 : 35
12.10. 15:30 OB014 TJ Senice na Hané - SK Žeravice 8 : 24
12.10. 14:00 OB013 Házená Uničov - TJ Senice na Hané 17 : 14
Mladší žačky II
19.10. 12:00 OC038 DHK Litovel - SK Žeravice 4 : 20
Další
Kalendář