Zlínský krajský svaz házené

.
Jakub Verlík
Mateřský klub SKP Frýdek-Místek
Rok narození 1998
Typ licence Licence C
Platnost licence 16.11.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
22.9. 15:00 AF004 L.Zubří - SK Žeravice 29 : 28
1.liga starší dorostenci
7.12. 13:00 AG062 HCB Karviná - HK Lovosice 33 : 28
2.liga starší dorostenci V
29.2. 16:30 AI102 Házená Paskov - Maloměřice 25 : 24
22.11. 18:00 AI044 Házená Paskov - TJ Cement Hranice 24 : 41
14.9. 09:00 AI080 Vsetín - Maloměřice 31 : 22
8.9. 14:00 AI090 Sokol Ostrava - Vsetín 44 : 31
1.liga mladší dorostenci
7.12. 15:00 AJ062 Karviná - HK Lovosice 31 : 25
2.liga mladší dorostenci - SM
7.12. 17:00 ALB062 HCB Karviná B - SKH Polanka n.O. 17 : 31
6.10. 15:00 ALB015 HC Nový Jičín - Rožnov p.R. 27 : 31
Český pohár mužů
1.9. 10:00 AM028 Hlučín - Sokol Ostrava 28 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.1. 17:15 AP090 Zlín B - Sokol Poruba 14 : 26
11.1. 16:20 AP089 Háje - S.Vršovice 21 : 23
11.1. 13:35 AP086 S.Vršovice - DHC Plzeň 19 : 18
11.1. 12:40 AP085 Háje - Zlín B 19 : 12
11.1. 09:55 AP082 DHC Plzeň - Háje 20 : 19
2.liga ženy - východ
9.2. 12:00 AT047 HC Nový Jičín - Bohumín 20 : 33
3.11. 17:00 AT032 Karviná - L.Zubří 27 : 28
1.liga starších dorostenek
10.11. 16:00 AUA047 Ostrava Zábřeh - SHK Veselí n.M. 34 : 28
2.liga mladší dorostenky - východ
29.2. 19:00 AVB087 Paskov - Bohunice 21 : 34
15.2. 15:30 AVB075 Karviná - HC Nový Jičín 16 : 21
9.2. 10:00 AVB070 HC Nový Jičín - SK Žeravice 32 : 23
8.12. 15:00 AVB064 HC Nový Jičín - TJ Holešov 29 : 19
30.11. 15:00 AVB060 Karviná - Paskov 35 : 22
3.11. 15:00 AVB038 Karviná - TJ Holešov 36 : 11
20.10. 09:30 AVB029 Sokol Hrabůvka - Bohunice 24 : 28
MSL Muži I.
13.10. 18:30 TA023 Orlová - Krmelín 24 : 21
7.9. 15:00 TA002 Orlová - TJ Holešov B 25 : 22
MSL Muži II.
6.10. 17:00 TB014 Nový Jičín - Val.Meziříčí 34 : 33
MSK_OLK Starší žáci
2.11. 10:00 TC044 HBC Olomouc 1966 A - TJ Tatran Litovel 22 : 22
2.11. 08:30 TC043 Kopřivnice - HBC Olomouc 1966 A 30 : 19
Další
Kalendář