Zlínský krajský svaz házené

.
Petr Ochmann
Mateřský klub Sokol Horka n. M.
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 8.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.11. 15:30 AE039 TJ Sokol II. Prostějov - SK Kuřim 24 : 25
6.10. 18:00 AE015 HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice Brno B 20 : 26
2.liga muži SM
8.3. 17:00 AF082 Luhačovice - SKH Polanka n.O 27 : 33
30.11. 18:00 AF056 Napajedla - Luhačovice 32 : 19
20.10. 11:00 AF029 TJ SOGOS Holešov - Luhačovice 24 : 18
28.9. 13:00 AF008 Házená Uničov - Pepino SKP F-M B 21 : 33
1.liga starší dorostenci
23.11. 15:00 AG052 Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 19 : 30
2.liga starší dorostenci V
16.2. 13:30 AI175 TJ Holešov - Zlín 23 : 24
30.11. 16:00 AI066 TJ FS Napajedla - Handball Brno 39 : 33
20.10. 09:00 AI033 TJ Holešov - Sokol Ostrava 33 : 38
12.10. 14:30 AI023 Handball Brno - Nové Bránice 31 : 44
6.10. 16:00 AI017 HBC Olomouc 1966 - Sokol Sokolnice 41 : 25
21.9. 14:00 AI003 TJ Cement Hranice - Sokol Ostrava 36 : 24
2.liga mladší dorostenci - JM
12.10. 12:30 ALA021 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Centrum Haná 34 : 15
6.10. 14:00 ALA015 HBC Olomouc 1966 - Chrudim 47 : 14
2.liga mladší dorostenci - SM
23.11. 13:00 ALB052 Kopřivnice - TJ Sokol Horka n.M. 48 : 25
21.9. 12:00 ALB003 TJ Cement Hranice - HK Bystřice p.H. 24 : 22
Český pohár mužů
1.9. 12:00 AM020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov 33 : 24
Český pohár žen
1.9. 10:00 AN009 SK Žeravice - L.Zubří 21 : 35
Žákovská liga starších žáků
8.12. 17:15 AO040 Dukla B - TJ Tatran Litovel 15 : 20
8.12. 16:20 AO039 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc 1966 19 : 25
8.12. 13:35 AO036 HBC Olomouc 1966 - Polanka 20 : 20
8.12. 11:45 AO034 TJ Tatran Litovel - Polanka 17 : 22
8.12. 10:50 AO033 Dukla B - HBC Olomouc 1966 17 : 20
1.liga starších dorostenek
16.11. 14:00 AUA049 Olomouc - Písek 37 : 20
3.11. 14:00 AUA037 Zlín - Písek 31 : 20
19.10. 13:00 AUA028 SHK Veselí n.M. - DHK Baník Most 19 : 31
1.liga mladší dorostenky
16.11. 11:00 AV049 Olomouc - Písek 30 : 24
3.11. 16:00 AV037 Zlín - Písek 26 : 26
Jihomoravská liga st. žákyní
19.10. 11:00 LG018 SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna 39 : 9
Další
Kalendář