Zlínský krajský svaz házené

.
Jaromír Krejčí
Mateřský klub TJ Cement Hranice
Rok narození 1964
Typ licence Licence A
Platnost licence 2.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.3. 10:30 AE077 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - SHC Maloměřice Brno B 34 : 28
23.2. 16:00 AE067 Újezd u Brna - Bohunice 26 : 31
6.10. 16:30 AE014 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - Bohunice 22 : 22
2.liga muži SM
7.3. 15:00 AF084 Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov 31 : 26
7.12. 10:30 AF065 Luhačovice - MHK TAEDA Karviná 31 : 32
24.11. 17:00 AF051 TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B 37 : 26
10.11. 16:30 AF038 SKH Polanka n.O - TJ Tatran Litovel B 29 : 17
9.11. 17:00 AF039 Pepino SKP F-M B - MHK TAEDA Karviná 34 : 27
3.11. 16:00 AF031 Sokol Ostrava - SK Žeravice 25 : 22
5.10. 16:30 AF013 MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava 22 : 23
1.liga starší dorostenci
9.11. 15:00 AG039 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 30 : 25
2.liga starší dorostenci V
8.2. 15:00 AI182 TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice 24 : 29
24.11. 15:00 AI059 TJ Holešov - TJ Cement Hranice 27 : 45
3.11. 14:00 AI038 Sokol Ostrava - Nové Bránice 42 : 38
22.9. 16:00 AI004 HBC Olomouc 1966 - Maloměřice 41 : 20
1.liga mladší dorostenci
9.11. 13:00 AJ039 Pepino SKP F-M - Sokol Nové Veselí 26 : 27
2.liga mladší dorostenci - JM
1.3. 12:30 ALA074 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol V. Meziříčí 37 : 36
29.9. 10:00 ALA007 Uh. Hradiště - HK Ivančice 35 : 18
2.liga mladší dorostenci - SM
10.11. 14:30 ALB038 SKH Polanka n.O. - TJ Cement Hranice 33 : 20
Český pohár mužů
15.9. 15:00 AM039 Házená Uničov - TJ Tatran Litovel 20 : 36
8.9. 15:30 AM026 Luhačovice - Napajedla 34 : 33
Žákovská liga starších žáků
8.12. 16:30 AO010 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 11 : 26
8.12. 15:40 AO009 SK Kuřim - Ostrava 17 : 28
8.12. 14:00 AO007 HCB Karviná - SK Kuřim 21 : 15
8.12. 13:10 AO006 Ostrava - Kopřivnice 21 : 16
8.12. 11:30 AO004 HCB Karviná - Kopřivnice 9 : 17
8.12. 10:40 AO003 SKKP Handball Brno - Ostrava 13 : 21
8.12. 09:00 AO001 Ostrava - HCB Karviná 22 : 16
Žákovská liga starších žaček
8.3. 14:25 AP188 Sokol Kobylisy II - Karviná 24 : 26
8.3. 12:35 AP186 Slavia - Sokol Kobylisy II 28 : 13
Další
Kalendář