Zlínský krajský svaz házené

.
Jiří Horák
Mateřský klub TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození 1965
Typ licence Licence A
Platnost licence 20.6.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
22.2. 11:00 AB070 Házená L.Hustopeče - HBC Strakonice 1921 29 : 35
7.12. 17:00 AB062 Dvůr Králové - S.Vršovice 28 : 23
24.11. 11:30 AB053 Házená L.Hustopeče - TJ Tatran Litovel 22 : 29
2.11. 17:00 AB033 Náchod - Dvůr Králové 24 : 26
12.10. 17:00 AB023 TJ Tatran Litovel - HBC Strakonice 1921 27 : 27
22.9. 17:00 AB006 HC Zlín - Dvůr Králové 24 : 23
2 liga muži JVČ
28.9. 17:00 AC010 TJ D.Cerekev - HBC Strakonice B 27 : 28
2.liga muži JM
29.9. 16:00 AE007 Újezd u Brna - Ivančice 32 : 27
2.liga muži SM
3.11. 16:00 AF036 TJ Tatran Litovel B - L.Zubří 36 : 26
14.9. 10:00 AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O 21 : 20
2.liga starší dorostenci Z
7.12. 15:00 AH062 1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice 25 : 31
28.9. 15:00 AH010 TJ D.Cerekev - Loko Louny 23 : 45
2.liga starší dorostenci V
22.9. 15:00 AI006 Zlín - Žeravice 31 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
2.11. 15:00 AK033 Náchod - TJ Loko Č.Budějovice 26 : 26
2.liga mladší dorostenci - JM
19.10. 18:00 ALA027 Sokol Telnice - Bohunice 33 : 30
2.liga mladší dorostenci - SM
12.10. 15:00 ALB023 TJ Tatran Litovel - HC Nový Jičín 39 : 23
22.9. 13:00 ALB006 Zlín - HCB Karviná B 27 : 22
Český pohár mužů
16.10. 18:30 AM060 Ivančice - HC Zlín 25 : 27
Český pohár žen
23.10. 18:00 AN026 Otrokovice - Handball PSG Zlín 20 : 32
1.liga ženy
8.3. 17:00 AR093 SK UP Olomouc - Kunovice 33 : 31
1.12. 17:00 AR056 SK UP Olomouc - Bohunice 31 : 23
10.11. 14:00 AR048 H.Brod - Kunovice 39 : 26
20.10. 17:30 AR030 HK Ivančice - J.Hradec 38 : 31
13.10. 17:00 AR023 SK UP Olomouc - H.Brod 26 : 24
15.9. 14:00 AR003 Otrokovice - Bohunice 27 : 21
2.liga ženy - západ
10.11. 10:00 AS048 H. Brod B - Ústí n.L. 28 : 26
1.liga starších dorostenek
15.2. 14:00 AUA075 Olomouc - Házená J.Hradec 25 : 14
5.10. 14:00 AUA016 Olomouc - Poruba A 38 : 17
2.liga starších dorostenek
15.9. 16:00 AUB003 TJ Jiskra Otrokovice - Sokol V. Meziříčí 28 : 23
1.liga mladší dorostenky
15.2. 11:00 AV075 Olomouc - J.Hradec 36 : 28
Další
Kalendář