Zlínský krajský svaz házené

3.12.2019 otevřeno: 140 x

TURNAJE MINI 30.11.2019 V NAPAJEDLECH

Házenkářský vítězný víkend začal v sobotu dvěma turnaji minižáků.

Od 8:30 hod. se utkala družstva ročníku 2009 a mladších. Turnaje se zúčastnilo osm družstev rozdělených do dvou skupin po čtyřech. Domácí družstvo se utkalo s družstvy Zlína B, Zubří A a Rožnova pod Radhoštěm. Druhou skupinu tvořila družstva: Zlín A, Zubří B, Luhačovic a Bystřice pod Hostýnem. Každé družstvo odehrálo tři utkání s délkou 2 X 10 minut. Po odehraní všech utkání proběhl nástup zúčastněných družstev, která byla odměněna diplomem a malou sladkostí.
Od 11:50 hod. byl na programu turnaj "miňíků" ročník 2011 a mladších za účasti sedmi družstev: Zlína C, Zlína F, Bystřice pod Hostýnem, Uherského Hradiště, Holešova a dvou domácích Napajedelských družstev. Hrálo se systémem každý s každým 1 x 12 minut. Každé družstvo tedy odehrálo šest zápasů, kromě domácích družstev, které si zahrály pro rodiče jeden zápas navíc. Po odehrání všech zápasů proběhl opět nástup, kde byla všechna družstva odměna diplomem a malou sladkostí.
Poděkování patří všem kteří se podíleli na hladkém průběhu turnaje... rozhodčím, trenérům, hráčům, rodičům a týmu pořadatelů.