Zlínský krajský svaz házené

16.9.2019 otevřeno: 1459 x

Neporazitelná mysl: Seminář sportovní a týmové psychologie v Zubří

V Klubu města Zubří se 28. října uskuteční od 13 do 19 hodin seminář sportovní psychologie s názvem Neporazitelná mysl. Přednášet budou odborníci Jan Mühlfeit, Marian Jelínek a Michal Šafář. Pro trenéry házené je seminář hodnocen 5 kredity.

 

Cena semináře je 500 korun, vstupenky je možné zajistit prostřednictvím rezervace na adrese rezervace.mesto-zubri.cz nebo na emailu dusanpoloz@email.cz. Kontaktní osobou je Josef Malina (604931934, malinajos@gmail.com).

 

Ing. Jan Mühlfeit (13:00-14:45)

Odemykání lidského a týmového potenciálu.

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor mezinárodního bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jan má za sebou velmi úspěšnou karieru 22letého působení ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Na základě jeho hlubokých znalostí a zkušeností vytvořil zcela unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě.

Společně s Kateřinou Novotnou vytvořil speciální seminář pro děti a rodiče – „Odemykání dětskho potenciálu – který vede děti k sebepoznání a nalezení své osobní jedinečnosti. Spolu s Kateřinou Novotnou je i autorem knižního bestselleru Odemykání dětského potenciálu.

Jan pravidelně vystupuje na nejlepších univerzitách na světě jako je INSEAD, Cambridge, Imperial College, Stanford, MIT, Harvard a mnoha dalších.

Časopis Corporate Vision zařadil Jana Mühlfeita na list Coaching Top 50 a magazín CEO Today mu udělil Managament Consulting Award. Je nositelem titulu Ambasador ČR, který mu byl udělen za příkladnou reprezentaci České republiky v zahraničí.

 

Ph.Dr. Marian Jelínek Ph.D. (15:00-16:45)

Vítěz ve sportu? Především člověk.

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih. Již více než 25 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Mezi své největší trenérské hokejové úspěchy řadí zlato z MS 2005, 2× titul s HC Sparta Praha a Presidentův pohár s HC Plzeň. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College. Je spoluautorem projektu SportMentor, kde vede aktuálně online kurz o motivaci. V něm se dozvíte více informací z témat, které nyní rád přednáší a kvůli časové tísni se jich na přednášce dotýká pouze okrajově (doba blahobytu a potřeba nastavení limitů, komfortní zóna, problematika cílového feťáctví aj.)Mgr. Michal Šafář Ph.D. (17:00-18:45)

Přirozeně. Pokorně. Poctivě. Tři malá „P“ na vítězné cestě životem

Předseda Asociace psychologů sportu, děkan FTK. Ve své psychologické praxi se zaměřuje na problematiku mentálního tréninku, rozvoj pohybového talentu dětí a duální kariéru. Má zkušenosti ze spolupráce s předními českými sportovci jako například Petra Kvitová a reprezentačními týmy (házená zeny).