Zlínský krajský svaz házené

26.5.2016 otevřeno: 562 x

Hodina pohybu navíc ve školách tiká i pro házenou

Vážení zástupci klubu, níže uvedená informace šla do všech základních škol po celé republice. Jedná se o prodloužení a rozšíření projektu Hodina pohybu navíc, jehož součástí je i házená. Pokud víte o nějaké škole v okolí vašeho klubu, která by mohla mít o takovýto projekt zájem či by vám tento projekt mohl pomoci ve spolupráci se školou ve vašem okolí, neváhejte ji oslovit, aby se do tohoto projektu zapojila. Na přihlášení mají školy ještě týden.

O prodloužení a rozšíření projektu Hodina pohybu navíc, jehož součástí je i házená, informoval všechny základní školy v České republice ministerský rada Martin Kafka. "Pokud víte o nějaké škole v okolí vašeho klubu, která by mohla mít o takovýto projekt zájem či by vám tento projekt mohl pomoci ve spolupráci se školou ve vašem okolí, neváhejte ji oslovit, aby se do tohoto projektu zapojila. Na přihlášení mají školy ještě týden," nabízí možnost spolupráce sportovním klubům ministerstvo školství, sportu a tělovýchovy. Na přihlášení mají školy ještě týden. "Jak jsem slíbil, informoval jsem ředitele škol, že prodloužené pokusné ověřování programu HODINA POHYBU NAVÍC bylo zveřejněno na webových stránkách MŠMT, kde naleznou všechny potřebné informace - výzvu pro školy k přihlášení se do programu a přihlášku. Termín přihlášení je do 31. května 2015. Přihlášku stačí podat pouze elektronicky zasláním na můj e-mail Martin.Kafka@msmt.cz. Všechny tyto a další informace naleznete ve výzvě," napsal ministerský rada ředitelům škol. 

Webové stránky, kde se informace, jak se přihlásit, nachází: 

http://www.msmt.cz/sport-1/prodlouzeni-realizace-pokusneho-overovani-ucinnosti-programu

 

Odkaz na webové stránky programu hodina pohybu navíc: hop.rvp.cz

 

V případě dotazů bude ministerský rada ředitelům k dispozici ne telefonním čísle 234 81 1465, nebo na e-mailu: Martin.Kafka@msmt.cz

 

"Vzhledem k tomu, že se program  bude realizovat na počtu 250 škol, jedním z rozhodujících kritérií je rychlost přihlášení. Školy již do programu zapojené mají své místo garantované, *pokud se přihlásí*. Povinnost se opět přihlásit pro ně tedy *neodpadá, pokud chtějí pokračovat," dodává Martin Kafka.